Oferta

Utilitia dla Administracji Publicznej

Usługa Utilitia powstała po to by zapewniać i propagować dostępność stron internetowych. Realizując to zadanie, oferujemy wszystkim jednostkom administracji publicznej możliwość darmowego korzystania z naszej usługi. Utilitia sprawi, iż Państwa serwis będzie spełniał międzynarodowe standardy dostępności oraz wymogi polskiego prawa.

Poznaj szczegóły oferty Utilitia dla Administracji Publicznej.

Utilitia Standard

Pakiet komercyjny, do 100 podstron.

Pakiet Utilitia Standard pozwala na pełne badanie serwisów internetowych, do 100 podstron w głąb badanej witryny. Podobnie jak w pozostałych pakietach, wynikiem badania, oprócz informacji podstawowych jest raport szczegółowy umożliwiający zlokalizowanie występujących błędów oraz informacje jak poprawić odnalezione nieprawidłowości na wszystkich badanych podstronach serwisu.

Utilitia Silver

Pakiet Silver, do 500 podstron.

Pakiet Utilitia Silver pozwala na badanie serwisów internetowych, do 500 podstron w głąb badanej witryny. Podobnie jak w pozostałych pakietach, wynikiem badania, oprócz informacji podstawowych jest raport szczegółowy umożliwiający zlokalizowanie występujących błędów oraz informacje jak poprawić odnalezione nieprawidłowości na wszystkich badanych podstronach serwisu.

Utilitia Gold

Utilitia Gold, do 1000 podstron.

Pakiet Utilitia Gold pozwala na badanie serwisów internetowych, do 1000 podstron w głąb badanej witryny. Podobnie jak w pozostałych pakietach, wynikiem badania, oprócz informacji podstawowych jest raport szczegółowy umożliwiający zlokalizowanie występujących błędów oraz informacje jak poprawić odnalezione nieprawidłowości na wszystkich badanych podstronach serwisu.

Utilitia Web Developer

Utilitia Web Developer umożliwia przeprowadzanie analiz na dowolnej liczbie domen. Każda analiza posiada zakres 100 podstron co w zupełności wystarcza do zoptymalizowania nowo tworzonego szablonu pod kątem jego dostępności. Dodatkowo, w przypadku pracy nad projektem znacznie większego serwisu, jego budowy lub przebudowy, firma będąca właścicielem konta Web Developer posiada możliwość skorzystania z pakietów Utilitia w promocyjnych cenach.

Bon promocyjny Utilitii

Utilitia oferuje w sprzedaży Bony promocyjne, które uprawniają ich Posiadaczy do korzystania z usług Serwisu na specjalnych warunkach. Posiadacz Bonu promocyjnego, w ustalonym okresie, ma możliwość przeprowadzania analiz jednego adresu domenowego w pakiecie Gold oraz w opcji Open Audit. Szczegóły korzystania z bonów określa Regulamin Bonów Promocyjnych.

Szkolenia Utilitii

Firma Utilitia ze względu na różne potrzeby klientów, oferuje szereg szkoleń dostępnościowych oraz kilka pakietów usług audytorskich.

Prowadzimy szkolenia przede wszystkim w obszarze edukacji, oświaty, dostępności informacji (accessibility) i różnego rodzaju usług. Szkoliliśmy już pracowników wyższych uczelni, informatyków i pracowników samorządowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno praktyczne, jak i merytoryczne w dziedzinie szeroko rozumianej dostępności.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Szkolenia Utilitii.

Utilitia sprawi, że twoja strona stanie się dostępna.