KRRit korzysta z usługi Utilitia!

1 października 2014

Zawsze cieszy, kiedy produkt, nad którego rozwojem zarwało się nie jedną noc zostaje zauważony przez liczące się instytucje. Z tego też powodu, Miło nam poinformować, iż usługa Utilitia została użyta jako jedno z kilku narzędzi do badania poziomu dostępności witryny … Czytaj cały artykuł „KRRit korzysta z usługi Utilitia!”

Zawsze cieszy, kiedy produkt, nad którego rozwojem zarwało się nie jedną noc zostaje zauważony przez liczące się instytucje. Z tego też powodu, Miło nam poinformować, iż usługa Utilitia została użyta jako jedno z kilku narzędzi do badania poziomu dostępności witryny Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, o czym można przeczytać na stronie KRRIT.

Cieszymy się, że Przechodzenie na dostępną stronę, jest coraz szerzej społecznie rozpoznawane i stosowane. Mamy nadzieję, iż w przyszłości każda witryna państwowych, jak i prywatnych instytucji stanie się w pełni dostępna, w czym również będziemy mieć swój udział. Zachęcamy do korzystania z usługi Utilitia każdego, komu na sercu leży dobro wszystkich użytkowników Internetu, w tym i swoje własne, w końcu im więcej osób, które są w stanie zapoznać się z treścią naszej strony, tym większy ruch na niej, prawda?