Zapraszamy na darmowe szkolenia

7 marca 2012

obraz - szkolenia Utilitia

Po raz kolejny możemy Państwa zaprosić na szkolenia z zakresu dostępności stron internetowych i dokumentów elektronicznych. Kursy kierowane są do pracowników administracji publicznej. Najbliższe dwa szkolenia odbędą się w Warszawie.

W ramach realizacji projektu Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni, wraz z Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowym bezpłatnym szkoleniu z zakresu Dostępności stron internetowych i dokumentów elektronicznych.

Terminy i miejsca szkoleń:

  • 21.03.2012r. Warszawa
  • 28.03.2012r. Warszawa

Uczestnictwo: bezpłatne, liczba miejsc ograniczona
Czas trwania: 10:30-15:00
Zapewniamy: przerwę kawową i materiały szkoleniowe

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i świadomości pracowników na temat dostępności stron internetowych i dokumentów elektronicznych. Eksperci Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego prowadząc dla Państwa szkolenie przybliżą problemy, na jakie napotykają osoby z różnymi niepełnosprawnościami i wskażą sposoby ich rozwiązywania.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o rejestrację internetową na wskazanej poniżej stronie do 16.03.2012r.:

W przypadku pytań lub specjalnych potrzeb dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z p. Justyną Kucińską (Justyna.kucinska@firr.org.pl), lub drogą telefoniczną pod numerami 663 883 342 lub 226 529 190.

Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają potwierdzenie uczestnictwa drogą elektroniczną.