Zrób sobie prezent i wygraj jednego z trzech tabletów Apple iPad 2!

20 października 2011

Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu i możliwościach usługi Utilitia. Naszą ambicją jest, aby Utilitia stała się narzędziem po które w pierwszej kolejności będą sięgać osoby chcące poprawić dostępność stron internetowych. W ramach promowania usługi Utilitia zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i loterii konkursowej.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy założyć bezpłatne konto w usłudze Utilitia oraz wypełnić poniższy Formularz Konkursowy.
Formularz Konkursowy

Główną nagrodę w konkursie stanowią tablety firmy Apple – iPad2!

Konkurs trwa do 29 grudnia 2011 r. Trzy tablety Apple iPad 2 będą losowane tuż przed końcem roku.

Niezależnie od głównej wygranej, co tydzień będziemy wśród zarejestrowanych użytkowników losować trzy drobne upominki – pendrive’y o pojemności 8 GB.

Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Zakładając konto w usłudze Utilitia i przeprowadzając jedną analizę dowolnego serwisu, uzyskujesz prawo do jednego losu w naszej loterii konkursowej. Aby zwiększyć swoje szanse, wystarczy w Formularzu Konkursowym lub na stronie usługi polecić osoby, którym wyślemy zaproszenie do naszej zabawy. Za każde nowe konto założone z Twojego polecenia w usłudze Utilitia otrzymasz dwa dodatkowe losy w naszej loterii konkursowej.

Życzymy powodzenia!
Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.
Załóż darmowe konto w serwisie Utilitia.