Adaptacja dokumentów PDF

Oferujemy Państwu adaptację dokumentów PDF dowolnego typu. Zarówno pod kątem ich zgodności ze specyfikacją formatu PDF, jak i wymogów ustawy z dn. 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych, czyli międzynarodowego standardu dostępności WCAG 2.1 na poziomie AA.

Zaadaptowane przez nas dokumenty w 100% przechodzą testy narzędzia PDF Accessibility Checker w najnowszej jego wersji. Posiadają zaprojektowaną strukturę, wszystkie niezbędne znaczniki, metadane, odpowiednio zadeklarowane języki treści, poprawne teksty alternatywne i w pełni działające interaktywne elementy. Są również w pełni kompatybilne z technologiami asystującymi wykorzystywanymi przez osoby z różnego typu niepełnosprawnościami. Dotyczy to zarówno prostych dokumentów, rozbudowanych publikacji, jak i interaktywnych formularzy.

Tworząc w pełni dostępne cyfrowo dokumenty PDF nie ograniczamy się jedynie do programu Adobe Acrobat Pro. Wszystkie nasze pliki składane są w profesjonalnym oprogramowaniu Adobe InDesign, dzięki czemu każdy z naszych plików jest w 100% zgodny z zasadami dostępności.

Adaptacje dokumentów przeprowadzane przez Utilitię stanowią najbardziej kompleksową ofertę na rynku. Zamawiając taką usługę możecie Państwo mieć pewność, że stworzone przez Was pliki PDF, zamienione zostaną w 100% dostępne dokumenty cyfrowe.