Tworzenie napisów i transkrypcji

Na Państwa życzenie możemy w sposób automatyczny stworzyć transkrypcję lub napisy do nagrań audio albo audio-video – praktycznie w każdym języku. Adaptujemy:

  • nagrania audio – wywiady, podcasty, rozprawy sądowe, audycje radiowe, zapis audio wykładów, nagrania z dyktafonów oraz rejestratorów dźwięku itd.
  • nagrania audio-video – sesje z posiedzeń, konferencji, wydarzeń kulturalnych, materiały edukacyjne, treści kursów i wykładów online, filmy z YouTube itd.

Napisy lub transkrypcję przygotowujemy w dowolnym języku. Dla nas nie ma znaczenia czy materiał audio lub audio-video jest po polsku, angielsku, ukraińsku czy fińsku.

Wystarczy przesłać do nas link do materiału audio lub audio-video, określić jaki materiał wyjściowy Państwa interesuje – napisy czy transkrypcja – i po potwierdzeniu z naszej strony przyjęcia usługi do realizacji, najpóźniej w ciągu 48 godzin otrzymacie Państwo zamówiony produkt.

Napisy tworzymy w jednej z zalecanych przez międzynarodowy standard dostępności cyfrowej WCAG 2.1 formie napisów zamkniętych w formatach VTT i SRT. Napisy są od razu gotowe do osadzenia na stronie internetowej, dodania do odtwarzacza video lub dołączenia do filmu w serwisie YouTube.

Transkrypcję przekazujemy w formie zwykłego tekstu w formacie TXT i uniwersalnym kodowaniu UTF-8. Dzięki temu jest ona od razu gotowa do umieszczenia na stronie internetowej, lub importowania do dowolnego edytora tekstu. Można ją później osadzić na stronie internetowej lub udostępnić w dowolnym, przetwarzanym maszynowo dokumencie w takich formatach jak RTF, Doc/Docx, czy PDF.

Wycena

Wycena naszych usług jest niezwykle prosta i przejrzysta. Opiera się na stawce za 1 minutę lub godzinę nagrania.

  • koszt automatycznego stworzenia transkrypcji dla nagrania audio lub audio-video to 1,50 zł netto za 1 min. czyli 90 zł netto za 1 godzinę;
  • koszt automatycznego stworzenia napisów dla nagrania audio lub audio-video to 2,50 zł netto za 1 min. czyli 150 zł netto za 1 godzinę.

Jeśli nagranie jest dłuższe niż 1 godzina, to koszt liczony jest proporcjonalnie. Wystarczy przemnożyć długość minut nagrania razy stawka minutowa. W efekcie stworzenie napisów do nagrania trwającego 1:40 min wynosi 250 zł netto, a do materiału trwającego 3:15 min. 487,5 zł netto. Najłatwiej samemu sprawdzić szacowany koszt korzystając z poniższego kalkulatora wyceny.

Kalkulator wycenyKoszt: Wypełnij pola kalkulatora, by obliczyć koszt realizacji

Składanie zlecenia

Aby złożyć zlecenie na stworzenie Napisów lub Transkrypcji, wystarczy w poniższym formularzu podać niezbędne informacje i zaczekać na kontakt z naszej strony, potwierdzający koszt oraz czas wykonania usługi.    Po otrzymaniu zlecenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia kosztów i czasu realizacji usługi. Jeśli interesuje Państwa inna forma płatności lub współpracy, prosimy o kontakt na adres biuro@utilitia.pl.